Last minute september Vancouver Island autoreis
Een Canadees buitenkansje! Door wat dichter op vertrek nog eens goed naar de vluchten te kijken en niet verkochte hotelkamers scherp in te kopen, lukt het ons soms om een populaire route voor een scherpere prijs aan te bieden. Deze reis is daar een mooi voorbeeld van.
Het is ons gelukt een autoreis samen te stellen vanuit Vancouver naar Vancouver Island inclusief non-stop KLM vlucht, midsize autohuur en 14 nachten hotel vanaf € 3157,- per persoon. En dat met vertrek in de mooie herfst!
Je begint de reis een nacht bij de luchthaven van Vancouver, zodat je de volgende ochtend meteen op weg kunt naar het wonderschone Vancouver Island waar je een mix van strand en natuur te wachten staat! In deze prijs zijn zowel een walvis- als berenexcursie inbegrepen vanuit Ucluelet. Optimale gelegenheid dus om wilde dieren te kunnen zien! Na Vancouver Island breng je nog drie nachten door aan de Sunshine Coast voordat je teruggaat naar Vancouver. Daar heb je nog twee dagen de tijd om je onder te dompelen in deze bruisende stad. Ga fietsen door Stanley Park of bezoek Granville Island met zijn vele leuke eettentjes.
Deze reis in het kort:
* Non-stop KLM retourvlucht Vancouver
*14 overnachtingen
* Midsize autohuur
* Overtochten naar/van Vancouver Island en Sunshine Coast inbegrepen
* Inclusief walvis- en berenexcursie vanuit Ucluelet
Bekijk de tab ‘schema & route’ voor de exacte route en leuke tips voor tijdens de reis.
De route in het kort:
Vancouver (1 nacht)
Victoria (2 nachten)
Parksville (1 nacht)
Ucluelet (3 nachten)
Campbell River (2 nachten)
Powell River (1 nacht)
Sechelt (2 nachten)
Vancouver (2 nachten)
Uiteraard kunnen we deze autorondreis ook op maat uitwerken wanneer je bijvoorbeeld eerder in Canada wil aankomen of langer in Vancouver wil blijven! Vraag ons naar de meerprijs.