Hello, nice to meet you!

Zie je door de bomen het Canadese bos niet meer? Dat snappen we, er komt veel op je af tijdens het zoeken naar je ideale Canadareis. Wij kunnen je daarmee helpen.
Wij hebben een stappenplan met maar 1 stap: neem contact op met het GoCanada team. Met onze jarenlange ervaring, passie en kennis kunnen wij samen met jou die perfecte Canadareis samenstellen. En om dat in gang te zetten hoef je maar 1 stap te nemen! Even contact met ons opnemen.

Persoonlijk gesprek?
Behoefte aan een persoonlijk gesprek op ons kantoor in Naarden? Met de kaart op tafel en een kop koffie kom je al een heel eind is onze ervaring. En dat alles geheel vrijblijvend en zonder kosten. Oooh ja… tot 5 januari kun je meteen een C-large en een 4x4 Truck Camper van Fraserway bewonderen.

Wij combineren alles!
Wil ik een cruise naar Alaska of een camper? Ga ik met de trein of met een stoere 4x4 naar een cabin of wildernislodge? In Canada kun je naar hartenlust combineren en laten we daar nu net goed in zijn. Staar je niet blind op één soort reis en laat ons je helpen er juist een mooie combinatie van te maken.

Zoek een reis door Canada

Over deze reis

VIA Rail Winnipeg-Churchill (The Hudson Bay)

Deze trein rijdt twee keer per week over het enige noord-zuidtraject van Canada. Een indrukwekkende reis van 1700 km tussen Winnipeg en Churchill. Churchill, bekend als de "Polar Bear Capital of the World," is alleen per trein of vliegtuig bereikbaar. Deze spoorlijn is essentieel voor de afgelegen gemeenschappen in het subarctische Noord-Manitoba, waar veel dorpen uitsluitend per trein te bereiken zijn. Terwijl je van Winnipeg naar het noorden reist, veranderen de uitgestrekte prairies in naaldwouden en ijzige toendra's met bevroren meren. Uiteindelijk bereik je Churchill, gelegen aan de Hudson Bay, waar je in de zomer beluga walvissen kunt spotten en in de herfst de ijsberen hun intrede doen en je het magische noorderlicht (aurora borealis) kan bewonderen.

Aan boord is er de keuze tussen een comfortabele zitplaats met verstelbare rugleuning of een gezellige slaapaccommodatie voor meer privacy en een goede nachtrust tijdens de lange reis. De trein heeft ook een Service Car, het Skyline Café, waar snacks en drankjes beschikbaar zijn. Er is geen restauratiewagon.

Winnipeg – Churchill 1700 km, vertrek dinsdag en zondag
2 dagen / 2 nachten
Deze reis is ook in omgekeerde richting te maken.

Route
De belangrijkste plaatsen op de route van Winnipeg naar Churchill zijn The Pas en Thompson. Verder stopt de trein op verzoek op een heleboel andere plaatsen.

Onder het tabblad 'Inbegrepen' staat vermeld wat er is inbegrepen bij de verschillende boekingsklassen.

Inbegrepen bij deze reis

VIA Rail Winnipeg-Churchill

Inbegrepen bij Economy class:
Stoelreservering
Bagageservice: 1 persoonlijk item en 1 stuk handbagage (max. 23 kg), daarnaast 1 stuk ruimbagage (max. 23 kg)
Lichte maaltijden, snacks en drankjes tegen betaling

Inbegrepen bij Sleeper plus class:
Toegang tot de business class lounge op het vertrekstation
Voorrang bij het aan boord gaan
Lichte maaltijden, snacks en drankjes tegen betaling
Toegang tot doucheruimte
Bagageservice: 1 persoonlijk item en 1 stuk handbagage (max. 23 kg), daarnaast 2 stuks ruimbagage (max. 23 kg)
Slaapcabine voor één of twee (overdag ruime stoelen) of half-privé (upper/lower berth)

Schema & Route VIA Rail Winnipeg - Churchill (The Hudson Bay)

Route

De belangrijkste plaatsen op de route van Winnipeg naar Churchill zijn The Pas en Thompson. Verder stopt de trein op verzoek op een heleboel andere plaatsen.

Foto's & Video

Praat met onze Canada Experts

Hulp nodig bij het samenstellen van jouw perfecte Canada rondreis die zit als een maatpak? Neem vrijblijvend contact met ons op en we helpen je graag verder.

Maak kennis met onze medewerkers

Onze Nieuwsbrief

De nieuwsbrief die je wel wil ontvangen! Op de hoogte blijven van nieuwtjes, aanbiedingen, wegbrengspecials en ander GoCanada nieuws? Schrijf jezelf dan in voor de GoCanada nieuwsbrief.