Oost-Canada cruise (Boston-Montreal) en auto combi Montreal-Toronto
Geniet van de mooie herfstkleuren tijdens deze cruise en auto combinatiereis. U vliegt non-stop naar Boston en verblijft daar een nacht voordat u aan boord gaat van de ms Volendam voor de 7 daagse Canada & New England Discovery cruise van Boston naar Montreal. Aansluitend reist u 13 dagen door het oosten van Canada per auto om te eindigen in Toronto.
De reis in het kort:
* Vlucht Boston heen/Toronto terug
* 1 nacht hotel Boston
* ontspannen cruise Boston-Montreal (7 nachten)
* alle maaltijden, koffie, thee en havengelden tijdens de cruise zijn inbegrepen
* 12 overnachtingen in Oost-Canada, o.a. Hotel Sacacomie
* 11 dagen autohuur
De cruise brengt u langs de Atlantische kust van New England naar de maritieme provincies van Canada met stops in onder andere Halifax, Charlottetown en Quebec om te eindigen in Montreal. Vervolgens reist u 13 dagen met een huurauto door het oosten van Canada met als hoogtepunt een verblijf in Hotel Sacacomie waarbij u kunt genieten van de prachtige herfstkleuren.
Wilt u vertrekken op een andere datum, langer met de auto op pad, de cruise met een andere route of de volgorde omkeren? Geen probleem, neem contact met ons op voor een offerte op maat.
Onder het tabblad 'schema & route' treft u ook het reisschema van de cruise aan.